MISJA

Łączymy naturę i najnowsze technologie, aby stawić czoła niedoborom żywieniowym i wyzwaniom zdrowotnym współczesnego życia.

AMBICJA

 Naszą ambicją jest znajdowanie tego, co najlepsze w nauce i naturze oraz dostarczanie skutecznych rozwiązań suplementacyjnych opartych na klinicznie sprawdzonych składnikach.

Naszym celem jest wspieranie świadomego wyboru produktów, które łączą pozytywne odżywianie, ale także prewencję i umiarkowanie.

Ludzie

Nasz biznes opiera się na partnerstwie, dosłownie i w praktyce. Łączymy doświadczenie branży farmaceutycznej i instytucji ochrony zdrowia z wieloletnim doświadczeniem w mediach oraz autentycznym zainteresowaniem tematyką żywienia i dobrego samopoczucia. Dzielimy się tym, co uważamy za dobre dla siebie.

Współpracujemy z międzynarodową  siecią  entuzjastów biotechnologii i zdrowia, ekspertów ds. żywienia, lekarzy, twórców i specjalistów ds. regulacji i online, których wspólną misją jest wprowadzanie innowacji na rynku suplementów i żywności funkcjonalnej.

Mniej znaczy więcej – nasza filozofia

  • Czysta i prosta formuła. Koncentrujemy się na aktywnych składnikach premium oraz eliminacji toksycznych i niepotrzebnych dodatków: wypełniaczy, barwników, konserwantów i substancji słodzących.
    Dążymy do krótkich list składników dla każdego z naszych produktów. Nasze portfolio to mieszanka najwyższej jakości składników mineralnych i syntetycznych oraz szereg substancji naturalnych: czarny bez, sok brzozowy, mentol, glikozydy stewiolowe, koncentrat soku cytrynowego, guma arabska, lecytyna słonecznikowa, gliceryna roślinna.
    Nasze formuły nie zawierają: barwników chemicznych tj. dwutlenku tytanu, słodzików niskiej jakości tj. syropu glukozowo-fruktozowego, chemicznych konserwantów tj. benzoesan sodu oraz substancji wypełniających tj. stearynian magnezu, kwas stearynowy, celuloza. Nasze produkty są wolne od laktozy, glutenu i GMO oraz nietestowane na zwierzętach.

  • Mniejsza dawka, większy wpływ. Dążymy do optymalnych dawek: wystarczająco wysokich, aby spowodować efekt , wystarczająco niskich, aby nie zaszkodzić organizmowi. Nowoczesna forma dostarczania w postaci sprayu umożliwia lepszą absorpcję przez błonę śluzową jamy ustnej w porównaniu z tradycyjnymi, spożywanymi postaciami suplementów. Wyższa biodostępność wymaga niższych dawek. Nasze dawkowanie jest zgodne z najnowszymi zaleceniami ekspertów ds. żywienia.

  • Zero waste – mówimy NIE marnotrawstwu. Bardzo ograniczony nadmiar naszych suplementów pozostaje w organizmie, bardzo ograniczony nadmiar jest odprowadzany do środowiska. Niewchłonięte substancje aktywne nie obciążają organizmu, wątroby czy jelit, nie są wydalane i marnowane ze ściekami i nie przyczyniają się do zanieczyszczenia wód powierzchniowych.

Chociaż jesteśmy minimalistami, nigdy nie idziemy na kompromis w sprawie jakości, skuteczności i czystości naszych produktów. Dbamy o to, aby nasze suplementy przeszły rygorystyczny proces rozwoju i testowania, aby dostarczać naszym klientom doskonałe produkty, które są nie tylko wygodne i smaczne, ale także wykluczają ryzyko niepożądanych interakcji składników.

Kolejnym obszarem, w którym nie chcemy się ograniczać, jest dzielenie się wiedzą o składnikach naszych produktów, o ich substancjach aktywnych, o najnowszych badaniach na ich temat. Mamy nadzieję przyczynić się do podejmowania przez naszych klientów świadomych i trafnych decyzji dotyczących ich własnego zdrowia i samopoczucia.